| GJM0335C1ER80WB01D - MURATA ELECTRONICS - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 0.8PF 25V C0G/NP0 0201 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Kapasite | 0.8pF |
| Hata Payı / Tolerans | ±0.05pF |
| Gerilim - Anma Değeri | 25V |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | Yüksek Q, Düşük Kayıp |
| Derecelendirme | - |
| Uygulama Alanı | RF, Mikrodalga, Yüksek Frekans |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Paket / Kılıf | 0201 (0603 Metrik) |
| Ölçü / Boyut | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.013" (0.33mm) |
| Bacak Aralığı | - |
| Bacak Stili | - |