| C0603X103F5JAC7867 - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 10000PF 50V U2J 0603 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Kapasite | 10000pF |
| Hata Payı / Tolerans | ±1% |
| Gerilim - Anma Değeri | 50V |
| Sıcaklık Katsayısı | U2J |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | Low ESL, Soft Termination, Low Dissipation Factor |
| Derecelendirme | - |
| Uygulama Alanı | Boardflex Sensitive |
| Hata Oranı | - |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Paket / Kılıf | 0603 (1608 Metrik) |
| Ölçü / Boyut | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.034" (0.87mm) |
| Bacak Aralığı | - |
| Bacak Stili | - |