| C317C221K2G5TA7301 - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 220PF 200V C0G/NP0 RAD | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Kapasite | 220pF |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Gerilim - Anma Değeri | 200V |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | Low ESL |
| Derecelendirme | - |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Hata Oranı | - |
| Montaj Tipi | Delik Montaj |
| Paket / Kılıf | Dairesel |
| Ölçü / Boyut | 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) |
| Yükseklik | 0.200" (5.08mm) |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Bacak Aralığı | 0.200" (5.08mm) |
| Bacak Stili | Formlandırılmış Bacak |