CC0603JRNPO9BN391
390 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
390 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) - 1
ÜRETİCİ KODU : CC0603JRNPO9BN391 KOPYALA
ÜRETİCİ : YAGEO KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 311-1076-1-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 80065 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
KDV Dahil Birim Fiyat
Satış fiyatına tüm gümrük, yurtdışı kargo ve vergi masrafları DAHİLDİR.
7,19 TL
1
7,19 TL
10
3,92 TL
50
2,71 TL
100
2,33 TL
500
1,72 TL
1000
1,53 TL
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
CC0603JRNPO9BN391 - YAGEO - CAP CER 390PF 50V C0G/NPO 0603
Kapasitans390 pF
Tolerans±5%
Gerilim - Anma50V
Sıcaklık KatsayısıC0G, NP0
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Özellikler-
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Hata Oranı-
Montaj TipiSurface Mount, MLCC
Paket / Kılıf0603 (1608 Metric)
Boyut / Ölçü0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)-
Kalınlık (Maks)0.035" (0.90mm)