CC0402GRNPO9BN430
43 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
43 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) - 1
ÜRETİCİ KODU : CC0402GRNPO9BN430 KOPYALA
ÜRETİCİ : YAGEO KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 311-3335-1-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 100643 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
KDV Dahil Birim Fiyat
Satış fiyatına tüm gümrük, yurtdışı kargo ve vergi masrafları DAHİLDİR.
6,54 TL
1
6,54 TL
10
2,81 TL
50
1,91 TL
100
1,64 TL
500
1,18 TL
1000
1,04 TL
2500
0,90 TL
0,81 TL
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
CC0402GRNPO9BN430 - YAGEO - CAP CER 43PF 50V C0G/NPO 0402
Kapasitans43 pF
Tolerans±2%
Gerilim - Anma50V
Sıcaklık KatsayısıC0G, NP0
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Özellikler-
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Hata Oranı-
Montaj TipiSurface Mount, MLCC
Paket / Kılıf0402 (1005 Metric)
Boyut / Ölçü0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)-
Kalınlık (Maks)0.022" (0.55mm)