| AI-3035-TT-12V-R - PUI AUDIO, INC. - BUZZER PIEZO 12V 30.2MM TH | |
| Sürücü Devresi | Indicator, Internally Driven |
| Giriş Tipi | DC |
| Gerilim - Anma | 12 V |
| Gerilim Aralığı | 3 ~ 20V |
| Frekans | 3.5kHz |
| Teknoloji | Piezo |
| İşletim Modu | Single Tone |
| Süre | - |
| Ses Basınç Seviyesi (SPL) | 110dB @ 12V, 10cm |
| Akım - Besleme | 12mA |
| Port Konumu | Top |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Uygunluk Onayı | - |
| Değerleri | - |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Ucu | PC Pins |
| Boyut / Ölçü | 1.189" Dia (30.20mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.768" (19.50mm) |