| RAK3112-8-SM-I - RAKWIRELESS TECHNOLOGY LIMITED - WISDUO MODULE FOR LORAWAN RAK311 | |
| RF Ailesi/Standart | Bluetooth, General ISM < 1GHz, WiFi |
| Protokol | 802.11b/g/n, Bluetooth v5.0, LoRaWAN, LPWAN |
| Modülasyon | - |
| Frekans | 863MHz ~ 928MHz, 2.4GHz |
| Veri Hızı | 54Mbps |
| Güç - Çıkış | 22dBm |
| Hassasiyet | -137dBm |
| Seri Arabirim | ADC, GPIO, I2C, SPI, UART, USB |
| Anten Tipi | Antenna Not Included, I-PEX MHF4 |
| Kullanılan Entegre (IC) | ESP32-S3, SX1262 |
| Bellek Boyutu | 16MB Flash, 512kB RAM |
| Gerilim - Besleme | 3V ~ 3.6V |
| Akım - Teslim Alma | 25.46mA ~ 91mA |
| Akım - İletim | 112mA ~ 340mA |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 65°C |
| Paket / Kılıf | 44-SMD Module |