| 2N5192G - ONSEMI - TRANS NPN 80V 4A TO-126 | |
| Transistör Tipi | NPN |
| Akım - Kollektör (Ic) (Maks) | 4 A |
| Maksimum Kollektör Emiter Geçiş Gerilimi | 80 V |
| Maksimum Saturasyon Gerilimi - Maks @ Ib, Ic | 1.4V @ 1A, 4A |
| Maksimum Kollektör Kesim Akımı | 1mA |
| DC Akım Kazancı (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 20 @ 1.5A, 2V |
| Güç - Maks. | 40 W |
| Frekans Geçişi | 2MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | TO-225AA, TO-126-3 |
| Tedarikçi Paketleme | TO-126 |