| STM32N657I0H3Q - STMICROELECTRONICS - HIGH PERFORMANCE ARM CORTEX-M55 | |
| Çekirdek İşlemcisi | ARM® Cortex®-M55 |
| Çekirdek Boyutu | 32-Bit |
| Hız | 800MHz |
| Bağlantı | CANbus, Ethernet, I2C, IrDA, LINbus, MMC/SD/SDIO, SAI, SPDIF, SPI, UART/USART, USB |
| Aksesuarlar | AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, LCD, POR, PWM, TRNG, WDT |
| I/O Sayısı | 106 |
| Bellek Boyutu | - |
| Program Bellek Tipi | ROMless |
| EEPROM Boyutu | - |
| RAM Boyutu | 4.2M x 8 |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Veri Dönüştürücüler | A/D 20x12b SAR |
| Osilatör Tipi | External, Internal |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | 178-VFBGA (12x12) |
| Paket / Kılıf | 178-VFBGA |