| TDA7569BLVPDTR - STMICROELECTRONICS - IC AMP AB QUAD 50W POWERSO-36 | |
| Tip | Class AB |
| Çıkış Tipi | 4-Channel (Quad) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanallar @ Yük | 50W x 4 @ 4Ohm |
| Gerilim - Besleme | 6V ~ 18V |
| Özellikler | Mute, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Tedarikçi Paketleme | PowerSO-36 |
| Paket / Kılıf | PowerSO-36 Exposed Top Pad |