| RPF1018102M035K - KYOCERA AVX - CAP ALUM POLY 1000UF 20% 35V TH | |
| Tip | Polymer |
| Kapasitans | 1000 µF |
| Tolerans | ±20% |
| Gerilim - Anma | 35 V |
| (ESR) Eş Değer Seri Direnci | 22mOhm |
| Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü | 5000 Hrs @ 105°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 105°C |
| Değerleri | - |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Yüksek Frekansta Kırpılan Akım | 3.3 A @ 100 kHz |
| Bacak Aralığı | 0.197" (5.00mm) |
| Boyut / Ölçü | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.748" (19.00mm) |
| Yüzey Montajı Boyutu | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | Radial, Can |