| 875585757007 - WÜRTH ELEKTRONIK - CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD | |
| Tip | Hybrid |
| Kapasitans | 100 µF |
| Tolerans | ±20% |
| Gerilim - Anma | 50 V |
| (ESR) Eş Değer Seri Direnci | 28mOhm |
| Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü | 4000 Hrs @ 125°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Değerleri | - |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Düşük Frekansta Kırpılan Akım | 160 mA @ 100 Hz |
| Yüksek Frekansta Kırpılan Akım | 1.6 A @ 100 kHz |
| Bacak Aralığı | - |
| Boyut / Ölçü | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.425" (10.80mm) |
| Yüzey Montajı Boyutu | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | Radial, Can - SMD |