MPZ2012S101AT000
100 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 20mOhm
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
100 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 20mOhm - 1
100 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 4A 20mOhm - 2
ÜRETİCİ KODU : MPZ2012S101AT000 KOPYALA
ÜRETİCİ : TDK Corporation KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 445-MPZ2012S101AT000CT-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 752927 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
KDV Dahil Birim Fiyat
Satış fiyatına tüm gümrük, yurtdışı kargo ve vergi masrafları DAHİLDİR.
7,01 TL
1
7,01 TL
10
4,91 TL
25
4,23 TL
50
3,81 TL
100
3,42 TL
250
2,94 TL
500
2,61 TL
1000
2,31 TL
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
MPZ2012S101AT000 - TDK CORPORATION - FERRITE BEAD 100 OHM 0805 1LN
PaketlemeCut Tape (CT)
Paket / Kılıf0805 (2012 Metric)
Filtre TipiPower Line
Boyut / Ölçü0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Montaj TipiSurface Mount
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Değerleri-
Yükseklik ( Maksimum )0.041" (1.05mm)
Akım Değeri (Maks)4A
DC Direnci (DCR) (Maks)20mOhm
Hat Sayısı1
Empedans @ Frekans100 Ohms @ 100 MHz