BLM15AG121SN1D
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 550mA 190mOhm
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 550mA 190mOhm - 1
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 550mA 190mOhm - 2
ÜRETİCİ KODU : BLM15AG121SN1D KOPYALA
ÜRETİCİ : Murata Electronics KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 490-1005-1-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 138333 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
KDV Dahil Birim Fiyat
Satış fiyatına tüm gümrük, yurtdışı kargo ve vergi masrafları DAHİLDİR.
6,81 TL
1
6,81 TL
10
3,06 TL
25
2,64 TL
50
2,38 TL
100
2,14 TL
250
1,84 TL
500
1,65 TL
1000
1,46 TL
5000
1,08 TL
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
BLM15AG121SN1D - MURATA ELECTRONICS - FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Filtre Tipi-
Hat Sayısı1
Empedans @ Frekans120 Ohms @ 100 MHz
Akım Değeri (Maks)550mA
DC Direnci (DCR) (Maks)190mOhm
Değerleri-
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Paket / Kılıf0402 (1005 Metric)
Montaj TipiSurface Mount
Yükseklik ( Maksimum )0.022" (0.55mm)
Boyut / Ölçü0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)