PIC10F206T-I/OT
PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6 - 1
ÜRETİCİ KODU : PIC10F206T-I/OT KOPYALA
ÜRETİCİ : Microchip Technology KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : PIC10F206T-I/OTCT-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 27602 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
PIC10F206T-I/OT - MICROCHIP TECHNOLOGY - IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
PaketlemeCut Tape (CT)
Paket / KılıfSOT-23-6
Montaj TipiSurface Mount
Hız4MHz
Bellek Boyutu768B (512 x 12)
RAM Boyutu24 x 8
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 85°C (TA)
Osilatör TipiInternal
Program Bellek TipiFLASH
EEPROM Boyutu-
Çekirdek İşlemcisiPIC
Veri Dönüştürücüler-
Çekirdek Boyutu8-Bit
Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd)2V ~ 5.5V