| ATTINY1616-SN - MICROCHIP TECHNOLOGY - IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC | |
| Digi-Key Programlanabilir | Not Verified |
| Çekirdek İşlemcisi | AVR |
| Çekirdek Boyutu | 8-Bit |
| Hız | 20MHz |
| Bağlantı | I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Aksesuarlar | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| I/O Sayısı | 18 |
| Bellek Boyutu | 16KB (16K x 8) |
| Program Bellek Tipi | FLASH |
| EEPROM Boyutu | 256 x 8 |
| RAM Boyutu | 2K x 8 |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Veri Dönüştürücüler | A/D 20x10b; D/A 3x8b |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tedarikçi Paketleme | 20-SOIC |
| Paket / Kılıf | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |