GRM1555C1H5R6WA01D
5.6 pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
5.6 pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) - 1
ÜRETİCİ KODU : GRM1555C1H5R6WA01D KOPYALA
ÜRETİCİ : Murata Electronics KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : 490-8217-1-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Cut Tape (CT)
STOK DURUMU : 55917 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Yurt Dışından Kargo ve Gümrük Dahil
Yurt dışından Elektronik Komponent
TESLİMAT SÜRESİ 7 - 10 İŞ GÜNÜ
Tedarik Süresi
KDV Dahil Birim Fiyat
Satış fiyatına tüm gümrük, yurtdışı kargo ve vergi masrafları DAHİLDİR.
7,85 TL
1
7,85 TL
10
4,32 TL
50
3,01 TL
100
2,61 TL
500
1,93 TL
1000
1,72 TL
2500
1,50 TL
1,37 TL
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
GRM1555C1H5R6WA01D - MURATA ELECTRONICS - CAP CER 5.6PF 50V C0G/NP0 0402
Kapasitans5.6 pF
Tolerans±0.05pF
Gerilim - Anma50V
Sıcaklık KatsayısıC0G, NP0
Çalışma Sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Özellikler-
Değerleri-
UygulamalarGeneral Purpose
Montaj TipiSurface Mount, MLCC
Paket / Kılıf0402 (1005 Metric)
Boyut / Ölçü0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Yükseklik - Oturma Alanı (Maks)-
Kalınlık (Maks)0.022" (0.55mm)