| NSR10F30NXT5G - ONSEMI - DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2DSN | |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 30 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 1A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 470 mV @ 1 A |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 100 µA @ 30 V |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 2-XDFN |
| Tedarikçi Paketleme | 2-DSN (1.4x0.6) |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | 150°C (Max) |