| DFLR1200-7 - DIODES INCORPORATED - DIODE GP 200V 1A POWERDI123 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | POWERDI®123 |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Standard |
| Kapasitans @ Vr, F | 10pF @ 4V, 1MHz |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 1A |
| Tedarikçi Paketleme | PowerDI™ 123 |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 150°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 200 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 1.1 V @ 1 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 3 µA @ 200 V |