| 12TQ200 - SMC DIODE SOLUTIONS - DIODE SCHOTTKY 200V 15A TO220AC | |
| Paketleme | Tube |
| Paket / Kılıf | TO-220-2 |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | 300pF @ 5V, 1MHz |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 15A |
| Tedarikçi Paketleme | TO-220AC |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 175°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 200 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 920 mV @ 15 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 550 µA @ 200 V |