| VS-95PF120 - VISHAY GENERAL SEMICONDUCTOR - DIODES DIVISION - DIODE GEN PURP 1.2KV 95A DO203AB | |
| Paketleme | Bulk |
| Paket / Kılıf | DO-203AB, DO-5, Stud |
| Montaj Tipi | Chassis, Stud Mount |
| Hız | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Standard |
| Kapasitans @ Vr, F | - |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 95A |
| Tedarikçi Paketleme | DO-203AB (DO-5) |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 180°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 1200 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 1.4 V @ 267 A |