| SB5100-T - DIODES INCORPORATED - SCHOTTKY DO201 100V 5A 150C | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | DO-201AD, Axial |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | 400pF @ 4V, 1MHz |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 5A |
| Tedarikçi Paketleme | DO-201AD |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -65°C ~ 150°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 100 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 800 mV @ 5 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 500 µA @ 100 V |