| FSV12100V - ONSEMI - DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277-3 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | TO-277, 3-PowerDFN |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Tersine Dönme Süresi (trr) | 27.33 ns |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | 1124pF @ 4V, 1MHz |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 12A |
| Tedarikçi Paketleme | TO-277-3 |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 150°C |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 100 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 670 mV @ 12 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 100 µA @ 100 V |