| TMM-103-01-F-S - SAMTEC INC. - CONN HEADER VERT 3POS 2MM | |
| Paketleme | Bulk |
| Konektör Tipi | Header |
| Kontak Tipi | Male Pin |
| Aralık - Eş Parça | 0.079" (2.00mm) |
| Pozisyon Sayısı | 3 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Biçim | Board to Board or Cable |
| Çevreleme | Unshrouded |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| Bağlama Tipi | Push-Pull |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | 0.126" (3.20mm) |
| Kontak Uzunluğu - Post | 0.138" (3.50mm) |
| Toplam Kontak Uzunluğu | 0.323" (8.20mm) |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.059" (1.50mm) |
| Kontak Şekli | Square |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Gold |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | 3.00µin (0.076µm) |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Materyali | Phosphor Bronze |
| İzolasyon Malzemesi | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Özellikler | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | - |
| İzolasyon Rengi | Black |
| Akım Değeri (Amper) | 3.2A per Contact |
| Voltaj Değeri | - |