| SM13B-ZESS-TB(LF)(SN) - JST SALES AMERICA INC. - CONN HEADER SMD R/A 13POS 1.5MM | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Özellikler | Solder Retention |
| Konektör Tipi | Header |
| Voltaj Değeri | 100V |
| Akım Değeri (Amper) | 2A |
| Montaj Tipi | Surface Mount, Right Angle |
| Pozisyon Sayısı | 13 |
| Sıra Sayısı | 1 |
| Biçim | Board to Cable/Wire |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ~ 85°C |
| Kontak Tipi | Outer Shroud Contact |
| Bağlama Tipi | Locking Ramp |
| Yüklü Pozisyon Sayısı | All |
| Bağlantı Ucu | Solder |
| IP Koruma Sınıfı | - |
| Materyal Yanıcılık Derecesi | UL94 V-0 |
| Kontak Materyali | Copper Alloy |
| İzolasyon Rengi | Natural |
| Aralık - Eş Parça | 0.059" (1.50mm) |
| Kontak Kaplama - Eş Parça | Tin |
| Kontak Kaplama Kalınlığı - Eş Parça | - |
| Kontak Kaplama - Post | Tin |
| Kontak Şekli | Rectangular |
| Kontak Uzunluğu - Post | - |
| İzolasyon Yüksekliği | 0.228" (5.80mm) |
| Çevreleme | Shrouded - 4 Wall |
| Toplam Kontak Uzunluğu | - |
| İzolasyon Malzemesi | Polyamide (PA), Nylon |
| Sıra Aralığı - Eş Parça | - |
| Kontak Uzunluğu - Eş Parça | - |