| CD74HC4067PWR - TEXAS INSTRUMENTS - 5V, 16:1, SINGLE CHANNEL ANALOG | |
| Anahtar Devresi | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Devresi | 16:1 |
| Devre Sayısı | 1 |
| Çalışma Durumu Direnci (Maks) | 160Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 8.5Ohm |
| Gerilim - Besleme, Tek (V+) | 2V ~ 6V |
| Gerilim - Besleme, Çift (V±) | - |
| Anahtarlama Süresi (Ton, Toff) (Maks) | 51ns, 49ns |
| -3db Bant Genişliği | 89MHz |
| Şarj Enjeksiyonu | - |
| Kanal Kapasitansı (CS(kapalı), CD(kapalı)) | 5pF, 50pF |
| Akım - Kaçak (IS(off)) (Maks) | 800nA |
| Crosstalk | - |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Derece | - |
| Kalifikasyon | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 24-TSSOP |