| ERJ-MP4MF1M0U - PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS - RES 0.001 OHM 1% 1W 2512 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Direnç | 1 mOhms |
| Tolerans | ±1% |
| Güç (Watt) | 1W |
| Bileşim | Metal Element |
| Özellikler | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Sıcaklık Katsayısı | ±75ppm/°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65°C ~ 170°C |
| Paket / Kılıf | 2512 (6432 Metric) |
| Değerleri | AEC-Q200 |
| Tedarikçi Kılıfı | 2512 |
| Boyut / Ebat | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.045" (1.15mm) |
| Sonlandırma Sayısı | 2 |
| Hata oranı | - |