| PWR263S-35-3R30F - BOURNS INC. - RES SMD 3.3 OHM 1% 35W D2PAK | |
| Paketleme | Tube |
| Güç (Watt) | 35W |
| Tolerans | ±1% |
| Özellikler | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding |
| Paket / Kılıf | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100ppm/°C |
| Boyut / Ölçü | 0.398" L x 0.409" W (10.10mm x 10.40mm) |
| Bileşim | Thick Film |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 155°C |
| Değerleri | AEC-Q200 |
| Sonlandırma Sayısı | 2 |
| Tedarikçi Paketleme | TO-263 |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | 0.177" (4.50mm) |
| Hata Oranı | - |
| Direnç | 3.3 Ohms |