| CGA2B2C0G1H4R7C050BD - TDK - CAP CER 4.7PF 50V 0402 EPOXY | |
| Kapasitans | 4.7 pF |
| Tolerans | ±0.25pF |
| Gerilim - Anma | 50V |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | Epoxy Mountable |
| Değerleri | AEC-Q200 |
| Uygulamalar | Automotive |
| Hata Oranı | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount, MLCC, Epoxy |
| Paket / Kılıf | 0402 (1005 Metric) |
| Boyut / Ölçü | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.024" (0.60mm) |
| Bacak Aralığı | - |
| Bacak Stili | - |