| CF1/2CT52R273J - KOA SPEER ELECTRONICS, INC. - RES 27K OHM 5% 1/2W AXIAL | |
| Direnç | 27 kOhms |
| Tolerans | ±5% |
| Güç (Watt) | 0.5W, 1/2W |
| Bileşim | Carbon Film |
| Özellikler | - |
| Sıcaklık Katsayısı | -450/ +350ppm/°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 155°C |
| Paket / Kılıf | Axial |
| Tedarikçi Paketleme | Axial |
| Boyut / Ölçü | 0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | - |
| Sonlandırma Sayısı | 2 |
| Hata Oranı | - |