| B59883C0120A070 - EPCOS - TDK ELECTRONICS - PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL | |
| Paketleme | Bulk |
| Paket / Kılıf | Radial, Disc |
| Ölçü / Boyut | 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Tipi | Ceramic |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 60°C |
| Bacak Boşluğu | 0.197" (5.00mm) |
| Akım - Tutma (Ih) (Maks) | 35 mA |
| Akım Yolu (It) | 70 mA |
| Gerilim - Maks. | 265V |
| Değerleri | - |
| Yükseklik - Oturulan (Maks) | 0.394" (10.00mm) |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Akım - Maksimum | 400 mA |
| Ortam Sıcaklık Direnci - 25°C (Typ) | 120 Ohms |