| PRG21AR4R7MS5RA - MURATA ELECTRONICS - PTC RESET FUSE 16V 205MA 0805 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | 0805 (2012 Metric) |
| Ölçü / Boyut | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Tipi | Ceramic |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| Bacak Boşluğu | - |
| Akım - Tutma (Ih) (Maks) | 205 mA |
| Akım Yolu (It) | 390 mA |
| Gerilim - Maks. | 16V |
| Değerleri | - |
| Yükseklik - Oturulan (Maks) | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.043" (1.10mm) |
| Akım - Maksimum | 4.26 A |
| Ortam Sıcaklık Direnci - 25°C (Typ) | 4.7 Ohms |