| C921U222MVVDBA7317 - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 2200PF 400VAC Y5V RADYAL | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±20% |
| Bacak Stili | Formlandırılmış Bacak - Kinked |
| Özellikler | - |
| Gerilim - Anma Değeri | 400VAC |
| Paket / Kılıf | Dairesel, Disc |
| Sıcaklık Katsayısı | Y5V (F) |
| Ölçü / Boyut | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Montaj Tipi | Delik Montaj |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Safety |
| Bacak Aralığı | 0.394" (10.00mm) |
| Derecelendirme | X1, Y1 |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 2200 pF |