| C1206C151JGGAC7800 - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 150PF 2KV C0G/NP0 1206 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±5% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | Low ESL, High Voltage |
| Gerilim - Anma Değeri | 2000V (2kV) |
| Paket / Kılıf | 1206 (3216 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Ölçü / Boyut | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.053" (1.35mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 150 pF |