| C0805C300M5HAC7800 - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 0805 30PF 50V ULTRA STAB | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±20% |
| Özellikler | Low ESL, High Temperature |
| Gerilim - Anma Değeri | 50V |
| Paket / Kılıf | 0805 (2012 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | X8R |
| Ölçü / Boyut | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 150°C |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.035" (0.88mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 30 pF |