| C1210C104KCRAC7800 - KEMET - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 0.1UF 500V X7R 1210 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hata Payı / Tolerans | ±10% |
| Bacak Stili | - |
| Özellikler | Low ESL, High Voltage |
| Gerilim - Anma Değeri | 500V |
| Paket / Kılıf | 1210 (3225 Metrik) |
| Sıcaklık Katsayısı | X7R |
| Ölçü / Boyut | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Bacak Aralığı | - |
| Derecelendirme | - |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.091" (2.30mm) |
| Hata Oranı | - |
| Kapasite | 0.1 µF |