| FA26C0G2J152JNU00 - TDK CORPORATION - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 1500PF 630V C0G RADYAL | |
| Paketleme | Bulk |
| Kapasite | 1500pF |
| Hata Payı / Tolerans | ±5% |
| Gerilim - Anma Değeri | 630V |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | - |
| Derecelendirme | AEC-Q200 |
| Uygulama Alanı | Otomotiv |
| Hata Oranı | - |
| Montaj Tipi | Delik Montaj |
| Paket / Kılıf | Dairesel |
| Ölçü / Boyut | 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm) |
| Yükseklik | 0.236" (6.00mm) |
| Kalınlık (Maks) | - |
| Bacak Aralığı | 0.197" (5.00mm) |
| Bacak Stili | Formlandırılmış Bacak - Kinked |