| C5750X7R2E105M230KA - TDK CORPORATION - SERAMİK KAPASİTÖR / KONDANSATÖR 1UF 250V X7R 2220 | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Kapasite | 1µF |
| Hata Payı / Tolerans | ±20% |
| Gerilim - Anma Değeri | 250V |
| Sıcaklık Katsayısı | X7R |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | - |
| Derecelendirme | - |
| Uygulama Alanı | Genel Amaç |
| Hata Oranı | - |
| Montaj Tipi | Yüzey Montaj, MLCC |
| Paket / Kılıf | 2220 (5750 Metrik) |
| Ölçü / Boyut | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Yükseklik | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.098" (2.50mm) |
| Bacak Aralığı | - |
| Bacak Stili | - |