| 02013A100CAT2A - KYOCERA AVX - CAP CER 10PF 25V NP0 0201 | |
| Kapasitans | 10 pF |
| Tolerans | ±0.25pF |
| Gerilim - Anma | 25V |
| Sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Özellikler | - |
| Değerleri | - |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Hata Oranı | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount, MLCC |
| Paket / Kılıf | 0201 (0603 Metric) |
| Boyut / Ölçü | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | - |
| Kalınlık (Maks) | 0.013" (0.33mm) |
| Bacak Aralığı | - |
| Bacak Stili | - |