| CD74HCT154M96 - TEXAS INSTRUMENTS - IC DECODER/DEMUX 1X4:16 24-SOIC | |
| Tip | Decoder/Demultiplexer |
| Devre | 1 x 4:16 |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Akım - Çıkış (Yüksek, Düşük) | 4mA, 4mA |
| Gerilim Besleme Kaynağı | Single Supply |
| Gerilim - Besleme | 4.5V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 24-SOIC |