| CD0603-B0340R - BOURNS INC. - DIODE SCHOTTKY 40V 300MA 0603 | |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 40 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 300mA |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 550 mV @ 200 mA |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 50 µA @ 10 V |
| Kapasitans @ Vr, F | 35pF @ 4V, 1MHz |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 0603 (1608 Metric) |
| Tedarikçi Paketleme | 0603 (1608 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -40°C ~ 125°C |