| BTA26-600BRG - STMICROELECTRONICS - TRIAC 600V 25A TOP3 | |
| Tiriyak Tipi | Standard |
| Kapalı Durum Voltajı | 600 V |
| Maksimum Açık Durum Akımı (It (RMS)) | 25 A |
| Maksimum Kapı Tetikleme Gerilimi (Vgt) | 1.3 V |
| Tekrar Olmayan Dalgalanma Akımı 50, 60Hz (Itsm) | 250A, 260A |
| Maksimum Kapı Tetikleme Akımı (Igt) | 50 mA |
| Akım - Tutma (Ih) (Maks) | 80 mA |
| Konfigürasyon | Single |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | TOP-3 Insulated |
| Tedarikçi Paketleme | TOP3 |