| B82730G3401A020 - TDK - CMC 15MH 400MA 2LN TH | |
| Filtre Tipi | Power Line |
| Hat Sayısı | 2 |
| İndüktans @ Frekans | 15 mH @ 10 kHz |
| Akım Değeri (Maks) | 400mA |
| DC Direnci (DCR) (Maks) | 2.4Ohm (Typ) |
| Gerilim Değeri - DC | - |
| Gerilim Değeri - AC | 300V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Değerleri | - |
| Uygunluk Onayı | UR, VDE |
| Özellikler | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Boyut / Ölçü | 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) |
| Yükseklik ( Maksimum ) | 0.472" (12.00mm) |
| Paket / Kılıf | Horizontal, 4 PC Pin |