| ASMB-KTF0-0A306 - BROADCOM LIMITED - LED RGB DIFFUSED 4PLCC SMD | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Özellikler | - |
| Paket / Kılıf | 4-PLCC |
| Renk | Red, Green, Blue (RGB) |
| Boyut / Ölçü | 2.20mm L x 2.00mm W |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Milicandela Değerlendirme | 490mcd Red, 1100mcd Green, 215mcd Blue |
| Konfigürasyon | Common Anode |
| Gerilim - İleri (Vf) (Tip) | 2V Red, 2.95V Green, 2.85V Blue |
| Lens Rengi | Colorless |
| Akım - Test | 15mA Red, 15mA Green, 10mA Blue |
| Görüş Açısı | 110° |
| Yükseklik ( Maksimum ) | 2.10mm |
| Dalga Boyu - Tepe Noktası | 628nm Red, 518nm Green, 467nm Blue |
| Dalga Boyu - Baskın | 620nm Red, 524nm Green, 471nm Blue |
| Tedarikçi Paketleme | 4-PLCC |
| Lens Şeffaflığı | Diffused |
| Lens Stili | Square with Flat Top |
| Lens Boyutu | - |