| APS11205LLHALT - ALLEGRO MICROSYSTEMS - MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23W | |
| Fonksiyon | Unipolar Switch |
| Teknoloji | Hall Effect |
| Polarizasyon | South Pole |
| Algılama Aralığı | 3.5mT Trip, 2.5mT Release |
| Test Durumu | -40°C ~ 150°C |
| Gerilim - Besleme | 2.8V ~ 5.5V |
| Akım - Besleme (Maks) | 4mA |
| Akım - Çıkış ( Maksimum) | 5mA |
| Çıkış Tipi | Open Drain |
| Özellikler | Temperature Compensated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Derece | Automotive |
| Kalifikasyon | AEC-Q100 |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | SOT-23W |