| TAS5805MPWPR - TEXAS INSTRUMENTS - IC AMP D MONO/STER 45W 28HTSSOP | |
| Tip | Class D |
| Çıkış Tipi | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanallar @ Yük | 45W x 1 @ 4Ohm, 23W x 2 @ 8Ohm |
| Gerilim - Besleme | 4.5V ~ 26.4V |
| Özellikler | - |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Tedarikçi Paketleme | 28-HTSSOP |
| Paket / Kılıf | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |