| MAL213839479E3 - VISHAY BEYSCHLAG/DRALORIC/BC COMPONENTS - CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL TH | |
| Kapasitans | 47 µF |
| Tolerans | ±20% |
| Gerilim - Anma | 100 V |
| (ESR) Eş Değer Seri Direnci | 2.4Ohm @ 100Hz |
| Sıcaklığı göre Kullanım Ömrü | 2000 Hrs @ 105°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| Polarizasyon | Polar |
| Değerleri | - |
| Uygulamalar | Automotive |
| Düşük Frekansta Kırpılan Akım | 190 mA @ 100 Hz |
| Yüksek Frekansta Kırpılan Akım | 266 mA @ 10 kHz |
| Empedans | 1.7 Ohms |
| Bacak Aralığı | - |
| Boyut / Ölçü | 0.394" Dia x 0.984" L (10.00mm x 25.00mm) |
| Yükseklik - Oturma Alanı (Maks) | - |
| Yüzey Montajı Boyutu | - |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | Axial, Can |