PIC16LF18426-I/SL
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-SOIC
Resimler temsilidir Ürün özellikleri için lütfen ürün açıklamalarını kontrol ediniz
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-SOIC - 1
ÜRETİCİ KODU : PIC16LF18426-I/SL KOPYALA
ÜRETİCİ : Microchip Technology KOPYALA
TEDARİKÇİ KODU : PIC16LF18426-I/SL-ND KOPYALA
TEDARİKÇİ : Digi-KEY Electronics
TEDARİK SÜRESİ : 7 - 10 İş Günü
PAKETLEME TİPİ : Tube
STOK DURUMU : 118 Adet (Yurt Dışı Stok!)
Stoklara Giriş Tarihi: 7 - 10
93,55 TL
25
100
Yüksek Adetli Alımlarınız İçin Lütfen Teklif İsteyiniz.
PIC16LF18426-I/SL - MICROCHIP TECHNOLOGY - IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC
PaketlemeTube
Paket / Kılıf14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Montaj TipiSurface Mount
Speed32MHz
Program Bellek Boyutu28KB (16K x 14)
RAM Size2K x 8
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator TypeInternal
Program Hafıza TürüFLASH
EEPROM Size256 x 8
Core ProcessorPIC
Data ConvertersA/D 11x12b; D/A 1x5b
Core Size8-Bit
Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd)1.8V ~ 3.6V