| GSGC151BS - GOOD-ARK SEMICONDUCTOR - DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO277 | |
| Teknoloji | Schottky |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 100 V |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 8A |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 470 mV @ 5 A |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 100 µA @ 100 V |
| Kapasitans @ Vr, F | 1780pF @ 4V, 1MHz |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-277, 3-PowerDFN |
| Tedarikçi Paketleme | TO-277 |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 150°C |