| S210FA - ONSEMI - DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FA | |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kılıf | SOD-123W |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Teknoloji | Schottky |
| Kapasitans @ Vr, F | 120pF @ 4V, 1MHz |
| Ortalam Doğrultma Akımı (Io) | 2A |
| Tedarikçi Paketleme | SOD-123FA |
| Çalışma sıcaklığı - Bağlantı | -55°C ~ 150°C |
| Derece | Automotive |
| Maksimum Ters DC Gerilimi(Vr) | 100 V |
| Maksimum İleri Geçiş Gerilimi (Vf) (Max) @ If | 850 mV @ 2 A |
| Ters Kaçak Akımı @ Vr | 100 µA @ 100 V |
| Kalifikasyon | AEC-Q101 |